Neutrik NZP1RU-12

Neutrik
SKU: NZP1RU-12

Úhlový 19" panel do racku pro náročná prostředí, chrání instalované konektory proti vniknutí nečistot a vlhkosti. Panel je natočený o 30° vpřed, 12 D-tvar upevňovacích otvorů s M3 závitem.

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 2 237,00 Kč bez DPH: 1 848,76 Kč
Doprava zdarma
kus

Buďte první recenzent

Řada 19-palcových terminačních rack panelů pro opticalCON, nebo kombinace opticalCON, SC, ST, E2000 a LC konektory. Šikmý přední panel pro zmírnění ohybového napětí připojených kabelů.

Z-panely

1U a 3U modulární úhlové panely pro opticalCON ADVANCED DUO a QUAD panelové konektory, umožňují kombinaci s E2000 compact, ST a SC vazebními členy. 19“ rám, montážní a krycí díly pro nevyužité pozice jsou dodávány samostatně. Na 1U panel lze umístit v úhlu horizontálně až dvě desky konektorů (s výjimkou NZPFD-2 dual "D" tvaru); verze 3U umožňuje použít až devět desek konektorů pro montáž směřující dolů (nebo nahoru). Desky mají označení stripů a snap-on kryt (s výjimkou NZPFD-2), lze také namontovat barevné těsnění na panelové konektory opticalCON (pro kanály nebo identifikaci režimu). Lze také použít jakékoliv jiné konektory Neutrik 'D' série, nebo konektory série Canford 'Universal'. Panely a desky jsou z černě lakované oceli.

Doplňkové údaje / Neutrik NZP1RU-12

Značka Neutrik
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy* Cena*

Hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlásit se, anebo registrovat se!

Porovnat produkt