BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer DJ DDJ-T1

Pioneer DJ DDJ-T1
Pioneer DJ DDJ-T1 Pioneer DJ DDJ-T1 Pioneer DJ DDJ-T1 Pioneer DJ DDJ-T1 Pioneer DJ DDJ-T1 Pioneer DJ DDJ-T1 Pioneer DJ DDJ-T1 Pioneer DJ DDJ-T1 Pioneer DJ DDJ-T1
Pioneer DJ
SKU: DDJ-T1

Kontroler Pioneer Digital DJ-T1 - perfektní spojení software TRAKTOR DJ a DigitalDJ-T1 umožňuje DJ přehrávání hudebních souborů z počítače.

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 17 990,00 Kč bez DPH: 14 867,77 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Perfektní integrace Traktor DJ software a funkčnost Pioneer.

 

TRAKTOR logo

DigitalDJ-T1 nabízí stejnou funkčnost a rozložení jako pro-DJ zařízení Pioneer, a zároveň umožní DJovi přehrávat hudební soubory z počítače přes specializovanou edici software TRAKTOR DigitalDJ-T1, který je součástí balení.

 

Uživatelé DigitalDJ-T1 edice 1.2.8 mohou aktualizovat na verzi DigitalDJ-T1 edici 2.0.1 (červenec 2011) zdarma. 

Plug and Play připojení přes rozhraní USB k notebooku, DJ má na displeji za všech okolností jasný přehled o tom, zda je vše v souladu. Tím se stává DigitalDJ-T1 perfektní pro domácí nebo mobilní DJ nastavování.

Rozvržení kontroléru a osvědčené funkce Pioneer byly zachovány, navíc nabízí vynikající funkčnost. Efektová oblast přesně kopíruje softwarové rozhraní a zároveň nabízí skvělý vzhled a vynikající chování.

115 mm jog kolečko, 4-kanálový Deck Control (s tlačítkem master/sync) pro nastavení odpovídající rychlosti skladby a tempa), 6 efektů a záznam vám umožňuje plně využít potenciál softwaru bez dalších zbytečných nákladů. Mezi další výkonnostní funkce patří úpravy smyčky a funkce Quantising.

Optimalizované audio obvody ve výstupní master oblasti byly převzaty z Pioneer pro-DJ zařízení, což zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, který v poslechových testech porazil veškerou konkurenci. To, spolu s audio vlastnostmi optimalizovanými pro software TRAKTOR, zaručuje vynikající přenos zvuku.

Všechna tlačítka jsou již přiřazena k softwarovým funkcím, a kontrolér lze připojit k počítači pomocí USB kabelu, výhoda "Plug and Play" znamená, že je DJ připraven skutečně okamžitě. DigitalDJ-T1 může být napájen také z USB portu počítače.

Doplňkové údaje / Pioneer DJ DDJ-T1

Značka Pioneer DJ
DJ typ DJ Kontroléry

Typ kontroléru: MIDI kontrolér

Vstupní terminály: 

  •  MIC x 1 (1/4“ PHONE)
  •  AUX x 1 (RCA)

Další terminály: USB B konektor x 1

Plug and Play: Ano

Výstupní terminály:

  •  MASTER OUT x 2 (1/4“ PHONE x 1, RCA x 1)
  •  HEADPHONE MONITOR OUT x 2 (přední ¼“ PHONE, Mini Pin)

Zvuková karta: Ano

Dodávaný software: TRAKTOR DigitalDJ-T1 Edition

 

Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt