BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer UDP-LX500-B

Pioneer
SKU: UDP-LX500-B

Univerzální přehrávač disků

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 26 000,00 Kč bez DPH: 21 487,60 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

Zbrusu nový univerzální přehrávač disků Pioneer přináší do světa domácí zábavy novou podívanou. Jedná se Ultra HD Blu-ray (4K) přehrávač se čtyřnásobným rozlišením 1080p Full HD. Špičkovou reprodukci zvuku a obrazu zaručuje, mimo jiné, vnitřní uspořádání do tří bloků, ultra tuhá konstrukce a dvouvrstvé šasi pro robustní stavbu, 6-vrstvá hlavní IVH deska, nebo režim předvoleb SDR/HDR. Nechybí podpora HDR10/Dolby Vision pro kvalitní obraz nebo prémiový audio DAC a terminál Zero Signal pro špičkový zvuk. Univerzální přehrávač Ultra HD Blu-ray Pioneer UDP-LX500 vám umožní vychutnat si moderní obsah v nejvyšším rozlišení, stejně jako vaše další sbírky digitálních disků.

Doplňkové údaje / Pioneer UDP-LX500-B

Váha (kg) 0.0000
Blu-Ray / DVD / CD players Blu-Ray, CD, DVD
Značka Pioneer
Barva černá
Dodávané příslušenství ext. kontroler

Funkce

Vnitřní rozložení do tří bloků


Sekce pro napájení, pohon/digitální zpracování a analogový zvuk, rozdělené do tří bloků, aby se zabránilo vzájemným elektrickým a magnetickým interferencím.


Ultra-tuhá konstrukce bez otvorů pronikajícími rušení


Vyloučení dokonce i ventilačních otvorů z ploché formy s optimální konstrukcí elektrických obvodů a minimálním mechanickým hlukem z rotačního systému. Výsledkem je výrazně nižší hluk a ještě pevnější a stabilnější struktura šasi.


Dvouvrstvé šasi vyztužené silnou ocelovou deskou pro tuhost a nízko položené těžiště.


Základna šasi o tloušťce 1.6 mm je vyztužena ocelovou deskou o tloušťce 3 mm. Tato konstrukce d dvouvrstvého šasi zaručuje nízko položené těžiště a celkovou tuhost, která zabraňuje přenosu vnějších vibrací na vnitřní šasi a nabízí vynikající čtení disku.

Přehrávání Ultra HD Blu-ray


Ultra HD Blu-ray je nejnovějším formátem disků s rozlišením až 3 840 x 2 160 pixelů, čtyřnásobným rozlišením 1080p Full HD. Kromě Ultra HD Blu-ray je přehrávač Pioneer UDP-LX500 kompatibilní také s běžnými disky Blu-ray, DVD, SACD a audio CD, takže si můžete vychutnat přehrávání obsahu v nejvyšším rozlišení, stejně jako přehrávání starší sbírky digitálních disků na jediném přehrávači.


6-Vrstvená deska hlavních obvodů pro vysoký poměr S/N


A Pro hlavní desku s plošnými spoji se používá 6vrstvý IVH, což důkladně eliminuje digitální šum. Tím se optimalizuje vedení digitálního signálu a minimalizuje se impedance GND, a současně se tím dramaticky zlepšuje poměr S/N v procesu zpracování audio/video signálu. Přenosová rychlost 18 Gbps, jakožto nejnovější standard HDMI, se tak stává ještě přesnější.


Režim předvoleb SDR/HDR pro optimální zobrazovací výkonnost


Kromě parametru videa "Reference" pro reprodukci v originální master kvalitě lze zvolit "LCD TV", "OLED TV" nebo "Projector" pro dosažení nejvyšší kvality obrazu podle připojeného displeje. Navíc, pro každý parametr videa jsou k dispozici také předvolby režimů SDR/HDR, které se automaticky přepínají v závislosti na výstupním signálu.


Zobrazení informací o disku


Informace o disku lze zobrazit na obrazovce stisknutím a podržením tlačítka DISPLAY na dálkovém ovladači. Kromě informací o přehrávaném disku lze snadno zkontrolovat informace o masteringu, jako jsou MaxFALL (Maximum Frame Average Light Level) a MaxCLL (Maximum Content Light Level), které jsou k dispozici u některého obsahu HDR, stejně jako informace o HDMI výstupu.


PQLS zvukový přenos bez jitteru


Ve spojení s přesným křemenným řízením (precision quartz controller) na kompatibilním AV receiveru dokáže systém Pioneer PQLS (Precision Quartz Lock System) eliminovat zkreslení způsobené chybami načasování. Tento systém řídí množství audio signálů z receiveru do přehrávače UDP-LX500, což poskytuje nejlepší možný D/A převod. Přehrávač UDP-LX500 podporuje PQLS 2ch Audio, Multi-Surround a Bit-stream.


Zero Signal Terminal


Zero Signal Terminal je originální funkce Pioneer, která je určená pro vyladění kvality zvuku a obrazu bez přenosu signálu. Připojením terminálu Zero Signal na audio/video vstupní konektor AV receiveru, atd., dojde ke srovnání referenčních úrovní (GND) audio/video signálů mezi oběma zařízeními a k potlačení potenciálního rozdílu, což umožňuje přesný a vysoce kvalitní přenos signálu.

  • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt