BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Pioneer VSX-329-K 5.1-channel AV receiver, black

Pioneer VSX-329-K 5.1-channel AV receiver, black
Pioneer VSX-329-K 5.1-channel AV receiver, black Pioneer VSX-329-K 5.1-channel AV receiver, black
Pioneer
SKU: VSX-329-K

5.1-kanálový AV receiver s Dolby TrueHD.
VSX-329-K

Zobrazit údaje o produktu

Není dostupný

s DPH: 7 190,00 Kč bez DPH: 5 942,15 Kč
Doprava zdarma!

Buďte první recenzent

AV Receiver 105W za dobrou cenu

 

Prohlubte zážitek z vašeho systému domácí zábavy o HD 5.1 surround zvuk.VSX-329 se stane centrem nastavení zvuku pro hry a systém domácího kina. Tento AV receiver zajistí úžasný zážitek při sledování filmů: skvělý zvuk i obraz s ultra vysokým rozlišením 4K. Chcete-li obohatit své oblíbené filmy o mocný zvuk, stačí si vybrat jeden z režimů zvuku z vysokým rozlišením: Dolby nebo DTS Advanced Surround.

VSX-329 podporuje přehrávání hudby a ovládání z vašeho iPodu a iPhone přes přední USB vstup. Advanced Sound Retriever umí dokonce obnovit komprimované audio na kvalitu CD.

 

Miluje vaše i-zařízení

Certifikace vyrobeno pro iPod, iPhone a iPad znamená, že připojit vaše zařízení Apple bude snadné a bez problémů. Stejně jako přinést vaší hudební knihovnu a videa do vašeho obývacího pokoje. Přední USB konektor umožňuje přímé připojení a také poskytuje nabití baterie pro vaše zařízení.

 

Užijte si nekomprimované HD audio

AV receiver podporuje nejnovější Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Surround soundtracky, takže si můžete vychutnat nekomprimovaný zvuk s vysokým rozlišením, vícekanálový zvuk z Blu-ray disků, a dalších médií.

 

Energeticky efektivní

Použijte ECO režimy pro úsporu energie. ECO Mode 1 je vhodný pro přehrávání CD, 2-kanálových audio souborů a internetového rádia. Energeticky účinnější ECO Mode 2 je vhodný také pro filmy, živé koncerty a další surround obsah.

 

Jednoduchý přístup k USB

AV receiver má snadno přístupný přední USB terminál, takže můžete začít rychle přehrávat vaše oblíbené hudební skladby. Podporuje všechny druhy audio formátů, jako jsou MP3, WMA a AAC. Také může být použit pro nabíjení připojených zařízení.

 

Eliminuje fázové zpoždění

Sofistikovaná funkce eliminuje všechny druhy problémů s fázovým zpožděním, které jsou obzvláště nepříjemné v nízkých frekvencích. Funkce řízení fáze nevyžaduje od uživatele žádné další operace.

 

4K Ultra HD video ready

Zažijte skutečné vysoké rozlišení 4K. 4K Pass Through zajišťuje, že je váš receiver připraven pro další generaci obrazu s vysokým rozlišením.

Doplňkové údaje / Pioneer VSX-329-K 5.1-channel AV receiver, black

Značka Pioneer
  • DTS-HD Master Audio
  • Ultra HD 4K Pass Through (barva černá)
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt