BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer EUROPORT PPA500BT PA System

Behringer
SKU: PPA500BT

Ultra-kompaktní 6-kanálový přenosný PA systém 500 Watt s bezdrátovou technologií Bluetooth, volitelným bezdrátovým mikrofonem, Multi-FX procesorem KLARK TEKNIK a detekcí zpětné vazby FBQ

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 4-7 dní

s DPH: 10 990,00 Kč bez DPH: 9 082,64 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

EUROPORT PPA500BT je kompaktní a přenosný PA systém, který umožňuje okamžitou a snadnou instalaci a přináší úžasnou výkonnost a kvalitu zvuku, přitom se jedná o PA systém velikosti kufříkového formátu. Integrovaný 6-kanálový mixer má dostatek vstupů, například pro 2 mikrofony, 2 hudební nástroje, váš oblíbený MP3 přehrávač a další – takže EUROPORT PPA500BT je ideální pro party, školy, firemní a vzdělávací prezentace, hudebníky a dokonce i pro svatby. Vestavěné Bluetooth připojení umožňuje jednoduše streamovat hudbu z vašeho mobilního telefonu, tabletu nebo z jiného zařízení, vybaveného technologií Bluetooth.

Nejlepší ze všeho je, že PPA500BT je “wireless ready”, tedy že je připraven pro bezdrátový provoz s vysoce kvalitními digitálními mikrofony řady ULM, takže se můžete stát zcela mobilní. A jako třešničkou na dortu, tento výkonný, 500-wattový zázrak představuje „crème de la crème“ v podobě profesionálních vokálních efektů od světoznámé společnosti KLARK TEKNIK – a úžasný proprietární systém FBQ vás jednoduše osvobodí od nepříjemné zpětné vazby. Součástí balení je dokonce i vysoce kvalitní mikrofon a všechny potřebné kabely a příslušenství, takže jste připraveni vyrazit a začít – okamžitě po vybalení!

Malý, ale neuvěřitelně výkonný!

PPA500BT sice na první pohled může budit dojem, že toho jako malý a super lehký PA systém moc nezvládne. Ale nedejte se zmást, opak je pravdou! Vzhledem ke své nízké hmotnosti a rozměrům podává neuvěřitelný výkon a nabízí řadu skvělých funkcí, přitom je snadno přenosný. Jeho stereo zesilovač o výkonu 500 W je schopen přes reproduktory podat bohatě znějící zvuk a vyplnit i akusticky komplikovaný prostor do posledního koutu. Vysoce výkonné 8" basové reproduktory produkují perfektní střední a basové frekvence a 1,35" výškové kompresní drivery s hliníkovou membránou zaručují křišťálově čisté výšky – výsledkem je naprosto perfektní ozvučení.


Nekonečné možnosti Bluetooth

Behringer dobře ví, že váš hudební život probíhá na vašem telefonu, počítači nebo tabletu, takže navrhli mnohem snazší přístup k PPA500BT. Jednoduchým pohybem prstu můžete okamžitě přenášet vaši oblíbenou hudbu z libovolného zařízení, vybaveného bezdrátovou technologií Bluetooth, jako je iPad, iPod, iPhone nebo tablet. Streamování hudby pomocí Bluetooth otevírá takřka nekonečné možnosti a umožňuje přístup k obrovskému množství dostupného obsahu, jako je, například, prakticky neomezené množství online radio kanálů, multimediálních poskytovatelů a mnoho dalšího. Představte si, že máte celý PA systém na dosah ruky; párty můžete ovládat přímo z tanečního parketu, nebo hudbu na pozadí pohodlně z křesla. Jednoduché, snadné a úžasné!

Doplňkové údaje / Behringer EUROPORT PPA500BT PA System

Značka Behringer

Funkce

 • Ultra-kompaktní 6-kanálový přenosný PA systém 500 Watt
 • Ideální pro párty, školy, firemní a vzdělávací prezentace, semináře, aerobik, dražitele, hudebníky, tiskové konference, průvodce, svatby, atd.
 • Enormní výkon, neuvěřitelná sonická výkonnost a velmi nízká hmotnost
 • Extrémně výkonné 8" basové reproduktory a 1,35" výškové kompresní drivery s hliníkovou membránou pro neuvěřitelnou reprodukci zvuku
 • Možnost připojení zařízení iPod, iPhone, iPad* nebo jiného MP3 přehrávače přes Bluetooth*
 • “Wireless ready": Připraveno pro bezdrátové připojení na vysoce kvalitní digitální bezdrátový mikrofonní systém BEHRINGER (není součástí dodávky)
 • Vysoce kvalitní FX procesor KLARK TEKNIK se 100 předvolbami, včetně efektů, jako reverb, chorus, flanger, delay, pitch shifter a různých dalších multi-efektů
 • Revoluční systém detekce zpětné vazby FBQ okamžitě odhaluje kritické frekvence a umožňuje rychlé odstranění zpětné vazby
 • Sekce 6-kanálového mixeru obsahuje 2 mono a 2 stereo kanály
 • 2 vysoce kvalitní mikrofonní předzesilovače s přepínatelným fantomovým napájením +48 V pro kondenzátorové mikrofony 
 • Efektivní, extrémně muzikální 2-pásmový EQ, přepínatelné Pad a Clip LED na všech mono kanálech
 • Stereo 5-pásmový grafický ekvalizér pro přesnou korekci kmitočtu hlavních výstupů
 • Dodává se s mikrofonem BEHRINGER XM1800S, mikrofonním klipem a 20' kabely
 • Integrovaný úložný prostor pro mikrofon, kabely a příslušenství
 • Napájecí zdroj "Planet Earth" pro maximální flexibilitu (100- 240 V~),
  zvuk bez šumu, vynikající přechodová odezva a nízká spotřeba energie
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt