BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer U-Phoria UM2 USB Audio Interface

Behringer U-Phoria UM2 USB Audio Interface
Behringer U-Phoria UM2 USB Audio Interface Behringer U-Phoria UM2 USB Audio Interface Behringer U-Phoria UM2 USB Audio Interface Behringer U-Phoria UM2 USB Audio Interface Behringer U-Phoria UM2 USB Audio Interface Behringer U-Phoria UM2 USB Audio Interface Behringer U-Phoria UM2 USB Audio Interface
Behringer
SKU: UM2

Audiofilské 2 x 2 USB audio rozhraní s mikrofonovým předzesilovačem XENYX

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 790,00 Kč bez DPH: 652,89 Kč
Doprava: 99,00 Kč
(zdarma při nákupu nad 2500,-)

Buďte první recenzent

Nastane-li čas k napsání historie nahrávání, potřebujete nejlepší dostupné audio rozhraní a potřebujete takové, na které se můžete spolehnout. Proto jsme přišli s našimi novými rozhraními U-PHORIA řady USB. Můžete si vybrat ze 4 jedinečných modelů, takže je řada U-PHORIA ideálním rozhraním pro to, aby se vaše nahrávky staly legendami.

Předzesilovače MIDAS

Naše sesterská společnost MIDAS, známá pro svůj skvělý design digitálních konzol, vyvinula prvotřídní světové předzesilovače pro rozhraní UMC204, UMC202 a UMC22 — a díky vybavení + 48V fantomovým napájením můžete pro vytváření vynikajících stop dokonce používat profesionální studiové kondenzátorové mikrofony.

96kHz preciznost

Své stopy berete vážně a řada U-PHORIA to respektuje, přičemž vám podle vašeho použití dává na výběr převodníky s rozlišením 96 kHz (UMC204/UMC202) nebo 48 kHz (UMC22/UM2). Obě tyto vzorkovací frekvence nabízí lepší nahrávací kvalitu než CD pro profesionální výsledky.

Pohodlné monitorování

Všechny modely U-PHORIA jsou vybaveny výkonným výstupem pro sluchátka s ovladačem hladiny a volbou přímého monitorování, kontrolkami LED Stav, Signal a Clip a jsou napájeny přes USB port počítače, takže jsou připraveny na to, abyste si je s sebou vzali kamkoliv. Navíc zdarma nabízíme software pro nahrávání, úpravy a podcasting a 150 zásuvných modulů nástrojů/efektů — prostě si je jen stáhnete na adrese BEHRINGER.com.

Skládejte. Nahrávejte. Mixujte. Sdílejte.

Tracktion je jednou z nejrychlejších a nejjednodušších digitálních audio pracovních stanic (DAW) pro skládání, nahrávání, úpravy, mixování a sdílení vaší hudby s celým světem. Tracktion má jednoobrazovkové rozhraní, je elegantní z hlediska designu a spojuje vynikající vlastnosti profesionálních DAW, například dynamickou automatizaci, neomezený počet stop, nahrávání MIDI a podporu zásuvných modulů VST a AU. Tento výkonný software pro produkci hudby vám nabízí všechny nástroje celého profesionálního nahrávacího studia. Naučit se pracovat s DAW nikdy nebylo snazší díky obrovské a okamžitě dostupné knihovně zdrojů. Abychom vám poděkovali - když zaregistrujete svůj (vložte název výrobku) na stránce www.behringer.com, odměníme vás doplňkovým kódem pro stažení úplné verze Tracktion 4. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší. Více informací o Tracktion naleznete na http://www.tracktion.com/support/videos.

Jste chráněni

Vždy usilujeme o to, abyste byli jako naši zákazníci co nejspokojenější. Naše produkty jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodu naší skupiny MUSIC za pomoci nejmodernější automatizace, pokročilých výrobních postupů a pracovišť pro zajištění kvality, která mají k dispozici nejsofistikovanější testovací vybavení na světě.

Proto máme jednu z nejnižších poruchovostí výrobků v odvětví a sebevědomě jim poskytujeme velkorysý tříletý záruční program.

Doplňkové údaje / Behringer U-Phoria UM2 USB Audio Interface

Značka Behringer
Typ provedení kompaktní
Kanály 4
Vstupy USB
Výstupní konektory jack nesymetrický, RCA - cinch, USB
Kompatibilní software Ableton, Cubase, Pro tools / Avid, jiný
Operační systém Mac OS, Windows
Dodávané příslušenství software
Zdroj napájení pasivní
 • 2 x 2 USB audio rozhraní pro nahrávací mikrofony a nástroje
 • Audiofilské 48kHz rozlišení pro profesionální kvalitu zvuku
 • Kompatibilní s populárním nahrávacím softwarem, včetně Avid Pro Tools*, Ableton Live*, Steinberg Cubase* atd.
 • S malým zpožděním do vašeho počítače přenáší signál ze 2 vstupů / 2 výstupů, podporuje Mac OS X a Windows XP a vyšší
 • Moderní mikrofonové předzesilovače XENYX napájené napětím + 48 V srovnatelné se samostatnými specializovanými předzesilovači
 • Výkonný výstup pro sluchátka s ovladačem hladiny a volbou přímého monitorování
 • Ukazatele Stav, Signál a Clip pro perfektní přehled
 • USB port pro připojení a napájení
 • Na stránce www.behringer.com si můžete zdarma stáhnout software pro nahrávání, úpravy a podcasting a 150 zásuvných modulů nástrojů/efektů
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt