BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer XENYX UFX1604

Behringer XENYX UFX1604
Behringer XENYX UFX1604 Behringer XENYX UFX1604 Behringer XENYX UFX1604 Behringer XENYX UFX1604 Behringer XENYX UFX1604
Behringer
SKU: UFX1604

Prémiový mixážní pult se 16 vstupy, 4 sběrnicemi, 16 x 4 rozhraním USB/FireWire, 16stopým USB rekordérem, mikrofonovými předzesilovači a kompresory XENYX, britskými ekvalizéry a dvojitými multiefektovými procesory

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 13 990,00 Kč bez DPH: 11 561,98 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Protože se mixážní pulty BEHRINGER řady UFX pyšní hvězdnými funkcemi, mezi něž patří naše prémiové mikrofonové předzesilovače XENYX, „jednoknoflíkové“ kompresory, britské ekvalizéry a 24bitové interní efekty, jsou jedněmi z nejlépe znějících kompaktních mixážních pultů, které jste kdy slyšeli. Díky svému vestavěnému 16 x 4 rozhraní USB/FireWire a 16stopému USB rekordéru jsou na světelné roky vzdáleny od vašeho průměrného mixážního pultu. Představte si, že budete schopni nahrát vaše příští živé vystoupení přímo na USB disk nebo do svého počítače PC/Mac — a transportní sekce UFX může fungovat i jako centrum pro dálkové ovládání vaší počítačové DAW pomocí MIDI.

Mimořádná univerzálnost

Od vstupu k výstupu jsou mixážní pulty BEHRINGER řady UFX zcela funkční, snadno ovladatelné a nepřekonatelně univerzální. Mono kanály jsou vybaveny našimi legendárními mikrofonovými předzesilovači XENYX ceněnými na celém světě profesionálními zvukaři pro svůj čistý zvuk a vysoké rozšíření audio výkonu. Mono kanály akceptují jak vyvážené XLR a 1/4" TRS, tak nevyvážené 1/4" TS konektory. Linkový/Hi-Z spínač je rovněž k dispozici pro kanály 1 a 2, takže můžete připojovat akustické, elektrické a basové kytary, aniž byste potřebovali externí DI box. 

Vestavěný 16stopý rekordér

Mixážní pulty řady UFX usnadňují nahrávání vašich živých vystoupení nebo domácí nahrávání. Prostě jen připojte USB disk k zadnímu panelu, stiskněte tlačítko nahrávání na ovládacím rozhraní 16stopého rekordéru — a pak už jen relaxujte a užívejte si show. Když se z vystoupení vrátíte domů, můžete ovládat jakoukoliv počítačovou DAW přímo ze svého mixážního pultu UFX pomocí MIDI.

Britský ekvalizér

Britské konzoly ze šedesátých a sedmdesátých let změnily zvuk rokenrolu. Bez nich by nikdy nedošlo k „britské invazi“. Kanálový ekvalizér našich mixážních pultů XENYX vychází z úplně stejných obvodů, což vám umožňuje dodávat signál s neuvěřitelně vřelým a detailním muzikálním charakterem. I když budete tyto ekvalizéry používat nadměrně, snadno vám odpustí a nabídnou vám vynikající kvalitu zvuku.

 

Mono kanály UFX1204 využívají náš vysoce muzikální „britský“ třípásmový ekvalizér se semiparatmetrickým ovládáním středů, což vám umožňuje volbu frekvenčního středu a posílení nebo zeslabení o celých 15 dB. Kanálový ekvalizér přístroje UFX1604 je rozšířená čtyřpásmová verze s vypínatelnými vyššími a nižšími středy, takže můžete svůj zvuk ještě lépe optimalizovat. Oba modely jsou vybaveny vypínatelným, skutečným + 48V fantomovým napájením pro všechny mono kanály, takže můžete používat špičkové studiové kondenzátorové mikrofony — vlastnost, která byla takřka nemyslitelná u mixážních pultů v této třídě.

Stereo kanály podporují vyvážené a nevyvážené 1/4" linkové konektory a naše čtyřpásmové „britské“ ekvalizéry nabízí seřízení zvuku. Všechny kanály obsahují 4 výstupy Aux, přepínatelné před/post výstupy FireWire, funkci ztlumení/změny 3-4 a velice jemné logaritmicky se zužující zeslabovače s nízkým opotřebením (UFX1204 pouze pro zeslabovač MAIN MIX, kanálové zeslabovače mají 60 mm).

Co je to kompresor?

Zeptejte se profesionálních zvukařů, jaká jsou jejich nejoblíbenější externí zařízení pro zpracování zvuku, a odpověď bude takřka vždy stejná – zařízení pro dynamickou kompresi. Co je to komprese? Jsme rádi, že se ptáte. Komprese omezuje dynamický rozsah signálu, snižuje hladinu hlasitých zvuků a zesiluje tišší zvuky, aby bylo dosaženo vyváženého zvuku. Ovšem aplikace komprese je delikátním uměním, jehož zvládnutí je pro mnoho nováčků, a dokonce i středně pokročilých zvukařů, náročné. Naše „jednoknoflíková“ komprese je k dispozici pro všechny mono kanály a má snadné ovládání i pro začínající uživatele. Nyní můžete snadno zvolit perfektní množství komprese pro nástroje i vokály a vytvořit působivé důrazné a čisté mixy. Naše „jednoknoflíkové“ kompresory jsou v základní výbavě všech USB mixážních pultů XENYX řady QX.

Funkčnost

UFX1204 jsme vybavili opravdu špičkovým stereo efektovým procesorem s 16 editovatelnými přednastaveními, mezi něž patří echo efekt, sbor, flanger, zpoždění, phaser, multiefekty a funkce Tap pro nepřekonatelné vylepšení živých vystoupení. A protože dobrých věcí není nikdy dost, vybavili jsme UFX1604 ne jedním, ale dvěma těmito výkonnými efektovými enginy pro ještě větší univerzálnost.

K tomu přidejte rozsáhlou sekci Talkback s interním mikrofonem, mono kanálové vstupy, až 4 stereo vstupy Aux, spoustu možností výstupů, software ke stažení zdarma a mnohem víc — a dostanete tuto úžasnou novou řadu mixážních pultů XENYX UFX od společnosti BEHRINGER!

Skládejte. Nahrávejte. Mixujte. Sdílejte.

Tracktion je jednou z nejrychlejších a nejjednodušších digitálních audio pracovních stanic (DAW) pro skládání, nahrávání, úpravy, mixování a sdílení vaší hudby s celým světem. Tracktion má jednoobrazovkové rozhraní, je elegantní z hlediska designu a spojuje vynikající vlastnosti profesionálních DAW, například dynamickou automatizaci, neomezený počet stop, nahrávání MIDI a podporu zásuvných modulů VST a AU. Tento výkonný software pro produkci hudby vám nabízí všechny nástroje celého profesionálního nahrávacího studia. Naučit se pracovat s DAW nikdy nebylo snazší díky obrovské a okamžitě dostupné knihovně zdrojů. Abychom vám poděkovali - když zaregistrujete svůj XENYX UFX1604 na stránce www.behringer.com, odměníme vás doplňkovým kódem pro stažení úplné verze Tracktion 4. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší. Více informací o Tracktion naleznete na http://www.tracktion.com/support/videos.

Jste chráněni

Vždy usilujeme o to, abyste byli jako naši zákazníci co nejspokojenější. Naše produkty jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodu naší skupiny MUSIC za pomoci nejmodernější automatizace, pokročilých výrobních postupů a pracovišť pro zajištění kvality, která mají k dispozici nejsofistikovanější testovací vybavení na světě.

Proto máme jednu z nejnižších poruchovostí výrobků v odvětví a sebevědomě jim poskytujeme velkorysý tříletý záruční program.

Doplňkové údaje / Behringer XENYX UFX1604

Značka Behringer
Typ mixu malé mixy, mixy s USB/Firewire rozhraním
Kanály 16
Vstupy fantomové , jack nesymetrický, RCA - cinch, USB
Výstupní konektory jack nesymetrický, monitor, RCA - cinch, sluchátkový, USB, XLR symetrický
Efekty chorus, delay, flanger, kompresor, multi efekt, pitch, reverb
Ekvalizér analogový
Pokročilé funkce USB rekordér
Skupiny 5 - 8
Dodávané příslušenství software
 • Prémiový analogový mixážní pult s velmi nízkým šumem a vysokým rozšířením audio výkonu, integrovaným 24bit/96kHz rozhraním USB/FireWire a 16stopým USB rekordérem
 • Vestavěné 16 x 4 rozhraní se připojuje přímo k vašemu počítači a podporuje Mac OS X a Windows XP nebo vyšší
 • Integrovaný 16stopý USB rekordér umožňuje rychlé nahrávání ve studiu nebo při živých vystoupeních
 • 8 moderních mikrofonových předzesilovačů XENYX srovnatelných se samostatnými specializovanými předzesilovači s individuálními spínači fantomového napájení
 • 8 kompresorů se studiovou kvalitou s úžasně jednoduchou funkcí ovládání „jedním knoflíkem“ a kontrolní LED pro profesionální zvuk hlasů i nástrojů
 • Neoklasický „britský“ čtyřpásmový ekvalizér se dvěma semiparametrickými středními pásmy pro vřelý a muzikální zvuk
 • Dvojité studiové stereo efektové procesory s 16 úžasnými editovatelnými přednastaveními, včetně echo efektu, sboru, flangeru, zpoždění, harmonizéru, multiefektů, funkce Tap a pamětí pro parametry uživatelských nastavení
 • Osvětlená sekce MIDI Transport pro dálkové ovládání vaši DAW/sekvenceru na PC/Mac
 • 2 vstupy HI-Z pro přímé připojení kytar, 8 kanálových vstupů a vyvážené výstupy hlavního mixu s ¼" TRS a XLR konektory
 • 4 výstupy Aux na kanál - všechny s přepínatelným předzeslabovačem / post zeslabovačem, 4 stereo vstupy Aux a samostatný vstup CD/magnetofon
 • Funkce Solo-In-Place s funkcí PFL/AFL a plně vybavená sekce Talkback
 • Komplexní sekce monitorování se samostatnými ovladači hladiny reproduktorů a výstupy pro sluchátka
 • 100 mm logaritmicky se zužující zeslabovače s nízkým opotřebením a utěsněnými ovladači otáčení
 • Spínací napájecí zdroj „Planet Earth“ pro maximální flexibilitu (100-240 V~), bezšumový zvuk, výbornou přechodovou odezvu a nízkou spotřebu energie pro její úsporu
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt