BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer Signal processor P16-I

Behringer Signal processor P16-I
Behringer Signal processor P16-I Behringer Signal processor P16-I Behringer Signal processor P16-I Behringer Signal processor P16-I Behringer Signal processor P16-I Behringer Signal processor P16-I
Behringer
SKU: P16-I

16-kanálový, 19'' vstupní modul s analogovými a ADAT optickými vstupy

Zobrazit údaje o produktu

OBRATEM U VÁS – POKUD OBJEDNÁTE DO 11:30, VAŠÍ OBJEDNÁVKU DODÁME HNED NÁSLEDUJÍCÍ PRACOVNÍ DEN.

s DPH: 4 680,00 Kč bez DPH: 3 867,77 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Systém POWERPLAY P16 nabízí jednoduchý a cenově dostupný způsob, jak dát živým nebo nahrávaným muzikantům / zpěvákům to, co skutečně chtějí! Vstupní modul P16-I může být použit s jakýmkoliv analogovým zdrojem, převeden až na 16 analogových vstupů, a 24-bitové digitální audio lze odeslat na osobní monitorovací mixery P16-M. P16-I také obsahuje optické vstupy ADAT, které jsou automaticky detekovány a jako příchozí signály mají přednost. P16-I umožňuje rychlé a snadné nastavení, základní systém lze nainstalovat a nakonfigurovat během několika minut – a systém lze dále rozšířit tak, aby se přizpůsobil měnícím se potřebám. Osobní monitorovací systém POWERPLAY P16 vám poskytne úplnou kontrolu nad monitoringem mixu, přenáší kontrolu do umělcových rukou, kdy mohou slyšet přesně to, co chtějí a potřebují slyšet – pro jejich nejlepší výkonnost a možnost se odvázat!

P16-I obsahuje 2 x 8-kanálový optický vstup ADAT s automatickou detekci a prioritním výběrem při použití se stávajícím zařízením ADAT. Navíc, 16 vyvážených, high-headroom TRS audio vstupů lze použít k odesílání zvuku z analogových výstupů na vaše P16-M. Pomocí spínače můžete zvolit jednu ze 4 úrovní zisku na kanál, a vizuálně jej monitorovat pomocí stavových LED pro každý kanál. Podporovány jsou samplovací frekvence 44.1 nebo 48 kHz přes digitální vstupy s ultra-nízkou latenci – menší než 1 milisekunda. Přes standardní kabely Cat 5e je distribuováno napájení a signály pro až 6 osobní monitorovacích mixerů P16-M, nebo lze pro P16-M použít přiložené externí zdroje. Navíc, P16-I obsahuje interní automatický napájecí zdroj pro maximální flexibilitu a možnost připojení kdekoliv po celém světě (100 - 240 V ~), který zaručuje zvuk bez šumu, lepší přechodovou odezvu a nízkou spotřebu energie.

Světoznámý inženýři KLARK TEKNIK, MIDAS, TURBOSOUND a BEHRINGER společně vytvořili něco opravdu inovativního. Něco, co navždy změní workflow pro živé a studiové prostředí – UltraNet. Tato revoluční technologie hladce přenáší až 16 nezávislých kanálů 24-bit digitálních audio a řídicích dat přes jeden kabel CAT5, mezi kompatibilními digitálními zařízeními, jako jsou mixery, I/O stage boxy, aktivní reproduktory a osobní monitorovací systémy. Výhody při realizaci prostřednictvím digitálních sítí UltraNet, ve srovnání s tradičními analogovými metodami, jsou jasné: audio signály jsou odolné vůči rušení rádiovými frekvencemi (RFI); přeslech signálu je vyloučen; a jednoduchost nastavení se přímo promítá do významné úspory času při instalaci. ULTRANET je efektivní a výkonný digitální ekosystém, který vám poskytuje jedinečnou kontrolu nad každým prvkem vašeho audio produkčního prostředí – a z jednoho místa.

Základní instalace zahrnuje jeden vstupní modul P16-I, který se připojí na hlavní mixážní pult, a až šest osobních mixerů P16-M, čímž se vytvoří systém dostatečně velký na to, aby jím bylo možné vybavit typické nahrávací studio, pro malý až středně velký pracovní tým. Budete také potřebovat několik standardní audio a CAT 5e kabelů. K dispozici je volitelný montážní držák P16-MB, který umožňuje instalovat P16-M k jakémukoli standardnímu stojanu pro mikrofon, noty nebo bicí. Do vašeho systému lze přidat až šest digitálních distribučních rozbočovačů P16-D, a zvýšit tak kapacitu až na 48 osobních mixerů P16-M.

Osobní monitorovací systém POWERPLAY P16 vám poskytne nad systémem monitorování úplnou kontrolu, patří do rukou umělců, kteří se mohou uvolnit a tvořit dokonalé front-of-house mixy. P16 nabízí dynamickou kontrolu prakticky nad všemi prvky (obsahuje ovladače, jako Volume, Pan, Solo a Mute) až pro 16 vstupních signálů, přitom je umělci vše na dosah. Osobní monitorovací systém POWERPLAY P16 představuje jednoduché a cenově dostupné řešení, jak dát umělcům přesně to, co chtějí! Podívejte se na výhody P16-I a rozšiřte si svůj systém ještě dnes – a současně zkušenosti o ultimátní živý a studiový osobní monitoring.

Doplňkové údaje / Behringer Signal processor P16-I

Značka Behringer
Typ signál. procesoru systém in ear monitorů
Kanály 16
Možnosti zapojení ADAT, optická mechanika
Velikost do racku
 •  Převod 16-ti analogových vstupů na digitální audio 24-bit, které má být přenášeno pomocí standardního kabelu CAT5e
 •  2 x 8-kanálových optických vstupů ADAT s automatickou detekcí a prioritou výběru
 •  16 vyvážených high-headroom TRS audio vstupů
 •  Nejmodernější A/D převodníky 24-bit pro prvotřídní kvalitu zvuku
 •  Nastavení 4 úrovní zisku pro každý kanál
 •  Digitální vstupy s podporou vzorkovací frekvence 44.1 a 48 kHz
 •  Ultra-nízká latence, menší než 1 ms
 •  Stavové a Clip LED pro každý kanál, navíc stavové LED diody ADAT
 •  Připojení standardním kabelem CAT5e zajišťuje napájení a přenos signálu až pro 6 osobních mixerů
 •  6 x rozšiřující UltraNet síťové konektory (RJ45)
 •  Interní napájecí zdroj s automatickým nastavením (100 - 240 V ~) pro maximální flexibilitu, zvuk bez šumu, lepší přechodovou odezvu a nízkou spotřebu elektrické energie
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt