BaSys.cz BaSys.cz BaSys.cz

Pro Audio

Na ven

Na doma

Do auta
Témata Zavřít X

Behringer Signal processor P16-M

Behringer Signal processor P16-M
Behringer Signal processor P16-M Behringer Signal processor P16-M Behringer Signal processor P16-M Behringer Signal processor P16-M
Behringer
SKU: P16-M

16-kanálový digitální osobní mixer

Zobrazit údaje o produktu

OBRATEM U VÁS – POKUD OBJEDNÁTE DO 11:30, VAŠÍ OBJEDNÁVKU DODÁME HNED NÁSLEDUJÍCÍ PRACOVNÍ DEN.

s DPH: 6 050,00 Kč bez DPH: 5 000,00 Kč
Doprava zdarma!
kus

Buďte první recenzent

Systém POWERPLAY P16 nabízí jednoduchý a cenově dostupný způsob, jak dát živým nebo nahrávaným muzikantům / zpěvákům to, co skutečně chtějí! Osobní mixer P16-M umožňuje každému umělci převzít kontrolu nad jeho vlastním monitor mixem, ať už je na jevišti nebo ve studiu – a technikům umožňuje soustředit se na vytvoření toho nejlepší mixu. Navíc umožňuje rychlé a snadné nastavení, základní systém lze nainstalovat a nakonfigurovat během několika minut – a systém lze dále rozšířit tak, aby se přizpůsobil měnícím se potřebám.. Čtěte dál a dozvíte se, jak pomocí digitálního osobního mixeru P16-M můžete zlepšit svoji hudební výkonnost!

Jednoduché uživatelské rozhraní P16-M usnadňuje život i lidem, kteří nejsou technici, umožňuje mix dokonale monitorovat. Nejen že mohou nastavit hlasitost pro každý ze 16-ti vstupních signálů, ale mohou také nastavit Pan (mix vpravo/vlevo), EQ (basy, středy s ovládáním frekvence a výšek) – a ještě mnohem více. A to nejlepší, tyto všechny úpravy mohou tito lidé provést bez ovlivnění osobního mixu někoho jiného. Poté, co je dokonalý mix vytvořen, může být uložen v jedné z 16-ti předvoleb a při dalším představení nebo session jej lze kdykoliv vyvolat.

Světoznámý inženýři KLARK TEKNIK, MIDAS, TURBOSOUND a BEHRINGER společně vytvořili něco opravdu inovativního. Něco, co navždy změní workflow pro živé a studiové prostředí – UltraNet. Tato revoluční technologie hladce přenáší až 16 nezávislých kanálů 24-bit digitálních audio a řídicích dat přes jeden kabel CAT5, mezi kompatibilními digitálními zařízeními, jako jsou mixery, I/O stage boxy, aktivní reproduktory a osobní monitorovací systémy. Výhody při realizaci prostřednictvím digitálních sítí UltraNet, ve srovnání s tradičními analogovými metodami, jsou jasné: audio signály jsou odolné vůči rušení rádiovými frekvencemi (RFI); přeslech signálu je vyloučen; a jednoduchost nastavení se přímo promítá do významné úspory času při instalaci. ULTRANET je efektivní a výkonný digitální ekosystém, který vám poskytuje jedinečnou kontrolu nad každým prvkem vašeho audio produkčního prostředí – a z jednoho místa.

Základní instalace zahrnuje jeden vstupní modul P16-I, který se připojí na hlavní mixážní pult, a až šest osobních mixerů P16-M, čímž se vytvoří systém dostatečně velký na to, aby jím bylo možné vybavit typické nahrávací studio, pro malý až středně velký pracovní tým. Budete také potřebovat několik standardní audio a CAT 5e kabelů. K dispozici je volitelný montážní držák P16-MB, který umožňuje instalovat P16-M k jakémukoli standardnímu stojanu pro mikrofon, noty nebo bicí. Do vašeho systému lze přidat až šest digitálních distribučních rozbočovačů P16-D, a zvýšit tak kapacitu až na 48 osobních mixerů P16-M.

P16-M umožňuje nejen snadné použití, ale také vysokou kvalitu. Díky tomu si můžete vychutnat audiofilní zvukovou výkonnost, 16 předvoleb pro uložení nastavení vlastních mixů, tlačítka pro výběr ze16-ti kanálů s duálními LED indikátory pro rychlou a snadnou vizuální referenci, a ještě mnohem víc. Potřebujete slyšet jen jeden prvek mixu? Stačí použít tlačítko Solo. Nebo snad někdo hraje „mimo čas“? Pro tento vstup stačí použít tlačítko Mute. Navíc ovládáním funkcí jako globální EQ a výstupní úrovně “drummer-proof” zajistíte, že uslyšíte perfektní mix, v celé jeho nedotčené kráse. Neobyčejné...

Doplňkové údaje / Behringer Signal processor P16-M

Značka Behringer
Typ signál. procesoru systém in ear monitorů
Kanály 16
Možnosti zapojení MIDI
Velikost kompaktní
Dodávané příslušenství napájecí zdroj
 •  16-kanálový digitální stereo mixer pro tvorbu osobních monitor mixů
 •  Ultra-intuitivní "analogové" operace s kompletním obnovením a 16-ti předvolbami pro vlastní mixy
 •  Nejmodernější D/A převodníky 24-bit pro prvotřídní kvalitu zvuku
 •  Tlačítka pro výběr ze16-ti kanálů s duálními LED indikátory pro dokonalý přehled
 •  Ovládání globální úrovně, EQ a funkce Panic Mute
 •  Vysoký výkon a sluchátkový výstup "drummer proof"
 •  Ultra-nízká latence, menší než 1 ms
 •  Napájení přes externí napájení (součástí balení) nebo P16-I / P16-D
 •  Snadné uchycení na mikrofonní stojan pomocí držáku P16-MB (není součástí balení)
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Vzdálenost Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Vytvořte vlastní recenzi
1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček

Porovnat produkt